IV Bieg Charytatywny – Odwołany

W związku z obecną sytuacją pandemii i zakazem organizowania wszelkich imprez sportowych, kulturalnych i rozrywkowych musimy ODWOŁAĆ tegoroczny bieg.

Wiem, że przez ostatnie lata mogliśmy na was liczyć i Bieg się wpisał już na dobre w harmonogram Wilkszyńskich imprez. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, tak licznym startom, licznemu udziałowi w naszym pikniku mogliśmy finansować wakacje dla rodzin dzieci niepełnosprawnych.

W obecnej sytuacji odwołaliśmy również pełny, kliku dniowy wypoczynek wakacyjny dla naszych podopiecznych.

Chcielibyśmy jednak, gdy się to wszystko skończy, zorganizować chociaż krótki, jednodniowy wyjazd, wycieczkę.

Bez biegu będącego głównym źródłem naszych przychodów to może się nie udać!

Dlatego możesz nas wesprzeć bez biegania, bez pikniku, bez wychodzenia z domu.

Zachęcamy do przekazania dobrowolnej darowizny na cele fundacji poprzez wpłatę na konto :

Dane do Przelewu:

Fundacja Na Maksa

ul. Kolejowa 14

55-330 Pisarzowice

tytułem: darowizna na cele statutowe

Konto do wpłat w PLN

III Bieg Charytatywny już za nami!!!

Dziękuję wszystkim za wczorajszy udział w naszym biegu, dziękuję za udział w atrakcjach piknikowych, które przygotowaliśmy, dziękuję za zaangażowanie i dobre serca. W III Biegu Fundacji Na Maksa udział wzięło: – Bieg przedszkolaka – 27 dzieci – Bieg na 10 KM – 38 osób – Bieg rodzinny 76 os – NW – 22 os (podane cyfry zawierają osoby, które zapisały się na bieg, opłaciły udział, ale również te kilka osób, które nie wystartowały, a były na liście).

Dziękuję Szkolnemu Klubowi Wolontariatu ze Szkoły w Pisarzowicach za prowadzenie stoiska z Kolorowymi Warkoczykami oraz pomoc przy rozdawaniu pakietów startowych. Dziękuję Patrykowi i Karolinie za obsługę ścianki wspinaczkowej. Dziękuję Ewelinie, Maćkowi, Michałowi i Wojtkowi za obsługę strzelnicy łuczniczej. Dziękuję Natalii za prowadzenie stoiska z zabawkami. Dziękuję Piotrowi i Ilonie oraz Leszkowi i Anecie za obsługę grilla. Dziękuję Tomkowi za przygotowanie trasy i pilotowanie zawodników. Kolejnemu Tomkowi, Wojtkowi i Łukaszowi za posterunki na trasie. Dziękuję Strażakom za zabezpieczenie drogi. Dziękuję ratownikom Medycznym z Grupy Ratownictwa Medycznego PCK we Wrocławiu. Dziękuję Ewie i Ludwikowi za prowadzenie biura zapisów biegu oraz firmie MKtime za pomiar czasu. Wolontariuszkom i Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Wilkszynie za obsługę stoiska z ciastem, owocami, napojami i kawą. Dziękuję Agnieszce za prowadzenie Zumby. Dziękuję Mateuszowi za nagłośnienie. Panu Adamowi za pokazy rowerów odwrotnie skrętnych.

Szczególne podziękowania dla Ewy Skawińskiej i Piotra Janowskiego za poszukiwanie sponsorów i pomoc organizacyjną.

W czasie tegorocznego pikniku towarzyszącego biegom zebraliśmy:

11 euro

1 POUND

2 korony czeskie

DZIĘKUJEMY!

Sponsorzy:

Baumatech Sp. z.o.o – darowizna na ufundowanie nagród rzeczowych w biegu rodzinnym Betard Sp. z.o.o – darowizna na cele organizacji biegu Szkolny Klub Wolontariatu szkoły w Pisarzowicach – darowizna na cele organizacji biegu

Reiner Polska Sp. z.o.o – darowizna na cele organizacji biegu

Schumacher Packing Sp. z.o.o – darowizna na cele organizacji biegu + papierowe torby i tekturowe rowerki do składania

Przychodnia Weterynaryjna ‚VillVet’ – darowizna na cele organizacji biegu + bon na usługi weterynaryjne

Dystrybucja Produktów Edukacyjnych Warior Sp. z.o.o – nagrody rzeczowe dla dzieci

Zagaraż Joanna Hajduga – vouchery na usługi fryzjerskie + darowizna

P.P.U.H Agro-Trans Piotr Baran Brzezinka – darowizna na puchary Edex Edyta Słaboszewska – darowizna na rzecz organizacji biegu Elena Bondarchuk – własnoręcznie robione maskotki dla dzieci na nagrody

Cukiernia Yogi – lody w czasie festynu i vouchery na ciasta

Kredens – woda dla uczestników biegu

Arima – rozwiązania dla przemysłu obróbki skrawaniem – soki dla dzieci uczestników biegu

Drukarnia Ricardo – projekt i wydruk plakatów i ulotek

Centrum Estetica – Voucherów na konsultacje trychologczne z badaniem

Age Gabinet Masażu i Kosmetyki Specjalistycznej – vouchery na masaże dla zwycięzców Geodeta – Abakus – farba geodezyjna do oznaczenia trasy biegu Me Gusta – vouchery na pizzę dla zwycięzców Pan Precel – precelki dla uczestników biegu G&G Gabriella Wiśniewska Zakład Fryzjerski – vouchery na usługi fryzjerskie dla zwycięzców Dotyk Nieba – vouchery na usługi medyczne dla zwycięzców Ewa Skawińska – Nakijkizapraszamy.pl – współorganizator, szczególne podziękowania za ogromne zaangażowanie i poszukiwanie sponsorów. Darmag – Kasy Fiskalne- ufundowanie nagród rzeczowych w biegu rodzinnym, Maciejowy Sad – jabłka dla zawodników

Sok tłoczony „Owoce Lutyni” Anna Szlączka Gospodarstwo sadownicze – soki

Klub Bączek – organizator biegu przedszkolaka, sponsor i organizator malowania twarzy, sponsor ciastek bezglutenowych

Gmina Miękinia – sponsor pucharów  Seb-Trans Urbanik – Jaworska Marzena Punkt Sprzedaży Kruszyw – puchary Nord Walk Aleksander Wilanowski – nagrody rzeczowe i bony zniżkowe do sklepu Tryumf Sp. z o. o. – puchary

Tadeusz Hełka-Wirth – darowizna na organizacje biegu

Ryszard Cierniewski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ‚Płomyk – darowizna na organizacje biegu

Arad Serwis Sp. z.o.o – darowizna na organizacje biegu

MANGO Hurtownia owoców i warzyw – za przekazanie owoców dla biegaczy

Zapisy TUTAJ:

Będziemy zbierać na wyjazd

„Rowerem i Kajakiem po Dolinie Baryczy”

dla dzieci niepełnosprawnych.

Liczymy Na Twoje wsparcie!