Poszukujemy wolontariusza do pomocy przy kampaniach reklamowych, specjalistę od e-marketingu i m-marketingu. Jako nowa organizacja pragniemy zaistnieć w sieci i docierać do nowych podopiecznych i sponsorów online.

Fundacja zajmuje się pomocą dla rodzin z dzieckiem niepełnosprawnym i/lub chorym na poważne choroby. W chwili obecnej prowadzimy dwa projekty:

• pomoc choremu na raka Stasiowi
  • oraz organizacja wakacji dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin

Poszukujemy osoby, która będzie pomagać, a nawet samodzielnie prowadzić kampanie reklamowe online.

Zadania na najbliższy miesiąc:

• zainstalować wtyczkę life box na stronie fundacji – www.fundacjanamaksa.pl (strona oparta o wordpress)
  • poprawić skuteczność istniejącej oraz stworzyć kolejne kampanie adwords
  • moderować fanpage
  • wypromować w mediach społecznościowych zbliżający się (28.02.2016) koncert charytatywny
  • wprowadzić kolejne rozwiązania polegające na budowaniu marki i promocji w nowoczesnych kanałach

Zadania na najbliższe pół roku:

• kontrolować i udoskonalać istniejące kampanie
  • wprowadzać kolejne formy promocji fundacji

Fundacja oferuje wolontariuszom:

• możliwość samodzielnego tworzenia kampanii reklamowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia popartego referencjami
  • pracę zdalną
  • możliwość poznania wspaniałych ludzi, łącznie z uczestnictwem w wydarzeniach organizowanych w offline
  • wsparcie i bogate doświadczenie koordynatora, szczególnie w zakresie copiraitingu
  • po dłuższym i owocnym okresie współpracy przewidujemy również nagrody rzeczowe i finansowe.

Proszę przesłać CV lub portfolio na adres tomasz@fundacjanamaksa.pl

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc 691 782 722.